37-403 Pysznica, Jastkowice ul. 1000-Lecia 88F 782657879

Dlaczego My?

PiArtBud jest na rynku od 2010 roku. Od tego czasu konsekwentnie budujemy swoją pozycje oraz wiarygodność wśród Klientów. Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, dzięki wprawnym rękom brukarza i szerokiej gamie barw oraz wzorów, sprawia, że mamy praktycznie nieskończone możliwości w zakresie jej układania i łączenia z innymi materiałami.
Nasza firma specjalizuje się kompleksowym wykonywaniem nawierzchni z kostki granitowej, kostki brukowej, wykonywaniem drenaży czy odwodnieniem terenu. Ponadto oferujemy usługi mini-ładowarką, które umożliwiają m.in. wykopy pod fundamenty.
Tym się zajmujemy:

  • kompleksowe usługi brukarskie, układanie kostki granitowej, układanie kostki brukowej betonowej,

  • sprzedaż płyt granitowych, kostki granitowej i kostki brukowej,

  • odwodnienie terenu posesji, drenaże,

  • usługi mini ładowarką Bobcat.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w realizacji kompleksowych zleceń, pozwala nam na projektowanie i kształtowanie nawierzchni architektury zewnętrznej na najwyższym poziomie. Wykonana przez naszych profesjonalnych brukarzy nawierzchnia z kostki granitowej lub nawierzchnia z kostki brukowej, będzie nie tylko zdobić, ale również służyć latami, bowiem oferowane przez nas usługi brukarskie charakteryzuje wytrzymałość oraz trwałość.

Nie boimy się wyzwań, dlatego w ramach prowadzonej działalności, PiArtBud zajmie się wykonaniem projektu z uwzględnieniem autorskich pomysłów Klientów. Wszystko po to, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. W tym celu wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt, zapewniający najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Współpracujemy z producentami kostki takimi jak: Kam-Trans, Bruk-Bet, Libet, Semmelrock, Forbet, Polbruk, Elwid, Pbi, Styrobud.
Nasza siedziba mieści się w Jastkowicach, jednak swoją ofertą obejmujemy całe województwo podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie, skupiając się głównie na obszarze działania w takich Gminach i Miastach jak: Pysznica, Stalowa Wola, Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nisko, Annopol i Kraśnik.  orologi repliche

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.